zdjecie glowne do artykulu FOXAIR zielonyprad

Odkryj nową moc w innowacyjnych pompach Ciepła FOXAIR z najdłuższą 10-letnią gwarancją w Polsce.

FoxAIR to ceniona marka FOX, która pozyskała w mniej niż dwa lata ponad dziesiątki tysięcy zadowolonych odbiorców na polskim rynku. Głównymi zaletami wymienianymi przez nich są intuicyjna instalacjii obsługa urządzeń, wsparcie specjalistyczne oraz 10-letnia gwarancja z możliwością wydłużenia.

Firma posiada w swojej ofercie pompy serii Blue Line oraz Green Line

Pompy ciepła serii BLUE LINE typu monoblock z czynnikiem R32 służą do ogrzewania i chłodzenia domu oraz ciepłej wody użytkowej. Pozwalają na integrację z ogrzewaniem podłogowym oraz klasycznymi grzejnikami.

Jednostki 1-fazowe o zakresie mocy 8-12 kW oraz jednostki 3-fazowe Zakres mocy 12-23 kW

 • Pompy ciepła serii BLUE LINE z czynnikiem R32 służą do ogrzewania i chłodzenia domu oraz ciepłej wody użytkowej. Pozwalają na integrację z ogrzewaniem podłogowym oraz klasycznymi grzejnikami.
 • Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowników, pozwalające na stworzenie optymalnego mikroklimatu w domu. Jest to możliwe za pomocą hermetycznie zamkniętej jednostki, o najwyższym na rynku współczynniku wydajności.
 • Pompy ciepła FoxAIR są oparte o sprawdzone, innowacyjne rozwiązania i łączą przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32 z nowoczesnym inwerterem DC i technologią EVI. Skonstruowane tak, aby znacząco uprościć proces instalacji, jak również późniejszej konserwacji.

Pompy ciepła serii GREEN LINE typu monoblok powietrze-woda zostały wzbogacone o ekologiczny czynnik – propan wysokiej czystości R290, co dodatkowo zmniejsza emisję dwutlenku węgla do środowiska.

Jednostki 1-fazowe o zakresie mocy 8-12 kW oraz jednostki 3-fazowe Zakres mocy 12-23 kW

 • Pompy ciepła Green Line pozwalają na integrację zarówno z ogrzewaniem podłogowym, jak i również z klasycznymi grzejnikami, a rozbudowane funkcje pozwalają na optymalne dostosowanie mocy pompy ciepła do każdego budynku.
 • Wszystkie urządzenia serii Green Line posiadają klasę energetyczną A+++, dzięki czemu minimalizują zużycie energii. Urządzenia są szczelnie zamknięte i skutecznie zabezpieczone przed korozją dzięki zastosowaniu wysokiej jakości obudowy z materiału ASA.

GŁOWNE CECHY POMP FOXAIR

Grzeje i chłodzi

Pompy ciepła FoxAIR typu monoblok powietrze-woda oferują użytkownikom bezpieczne i komfortowe ogrzewanie oraz chłodzenie domu, a także stabilne zaopatrzenie w ciepłą wodę użytkową przez cały rok.

foxair od zielony prad szczecinek

 

 

Stworzona do pracy w każdych warunkach

Pompy ciepła FoxAIR pozwalają na integrację zarówno z ogrzewaniem podłogowym, jak i również z klasycznymi grzejnikami. Pracują stabilnie i wydajnie nawet w bardzo niskiej temperaturze otoczenia, zachowując wysoki współczynnik efektywności.

Innowacyjne rozwiązania

Technologia EVI, inwerter DC, wysoka klasa energetyczna i ekologiczny czynnik chłodniczy to obecnie najlepsze dostępne rozwiązania dla zapewnienia najwyższej wydajności i stabilności pracy, z jednocześnie niską emisją hałasu.

Łatwość instalacji i konserwacji

Opracowane tak, aby upraszczać i zabezpieczać proces instalacji, a także późniejszej konserwacji. Hermetycznie zamknięta jednostka tworzy spójną całość ze stylową i bez śrubową obudową.

Nowocześnie i wygodnie

Aplikacja mobilna dostępna na smartfon zapewnia użytkownikom wygodę i kontrolę z każdego miejsca na ziemi, a wysokiej klasy wielofunkcyjny wyświetlacz z kolorowym ekranem dotykowym pozwala na sterowanie pompą ciepła i dostęp do danych historycznych. A wszystko oferowane w języku polskim.

Nasza firma Zielony Prąd jest już partnerem FOXAIR w Polsce

W zakresie działalności firmy jest właściwy dobór urządzeń, instalacja oraz konserwacja. Firma Zielony Prąd zajmuje się kompletnymi instalacjami Pomp Ciepła, Magazynów Energii i Fotowoltaiki
Specjalizujemy się w doborze i montażu POMP CIEPŁA typu SPLIT i MONOBLOCK.
– nasza firma pomoże w uzyskaniu długoterminowego kredytu na inwestycję
– odbiór prac przez nas lub autoryzowanego serwisanta, co gwarantuje poprawność wykonanego montażu
– montujemy kompletne zestawy wraz ze zbiornikami do ciepłej wody użytkowej

Planując instalacje, zawsze bierzemy pod uwagę możliwość rozbudowy instalacji. Zielony Prąd ze Szczecinka jako firma lokalna działa prężnie od wielu lat. Jesteśmy pionierami na rynku odnawialnych źródeł energii. Oferujemy bezpłatną kalkulację zapotrzebowania na prąd i ogrzewanie. Pomoc przy wypełnieniu wniosków o dofinansowanie z 5 programów rządowych takich jak:

 1. Czyste Powietrze

 2. Czyste Powietrze Plus

 3. Mój Prąd

 4. Moje Ciepło

 5. Moje Ciepłe Mieszkanie

 6. Agroenergia

Nasza firma wykonuje projekt oraz niezbędną dokumentację. Posiada własne przeszkolone, sprawdzone ekipy instalacyjne i serwisowe oraz swoich przedstawicieli.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

tel.604 175 614

e-mail: sprzedaz@zielonyprad.eu

Zielony Prąd Sp. z o.o.
ul. Miła 49, 
Szczecinek

Podobne wpisy