O NASZEJ FIRME

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem specjalizującym się w tworzeniu systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Od 2015r. pracujemy w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Działalność rozpoczynaliśmy na rynku niemieckim, teraz realizujemy projekty również w Polsce. Pracujemy na zlecenie klientów indywidualnych jak i biznesowych. W zakresie naszej działalności jest: projekt, właściwy dobór urządzeń, instalacja oraz konserwacja.

planowanie instalacji pompy ciepla fotowoltaika 2

Pomagamy również w uzyskaniu dotacji na fotowoltaikę – wykonujemy projekt oraz niezbędną dokumentacje. Nasze największe atuty to bardzo szeroki zakres najwyższej klasy produktów z branży OZE dostępnych od ręki oraz  profesjonalne zespoły inżynierów i instalatorów fotowoltaiki, z doświadczeniem w projektowaniu i budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości Oferujemy szeroki wybór produktów i doskonałe zaplecze techniczne.

planowanie instalacji pompy ciepla fotowoltaika1

Posiadamy własne ekipy instalatorskie!

Solidni instalatorzy, z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła, realizują zlecenia montażowe zgodnie z prawem, normami budowlanymi oraz standardami dobrej obsługi klienta.

Ekipy koordynowane są przez dedykowanych opiekunów odpowiadającego za logistykę, dotrzymanie terminów i zakresu umówionych prac. Fachowy i profesjonalny montaż objęty jest gwarancją Zielony Prąd Sp.z o.o.

instalatorzy fotowoltaika 1024x679 1
O Nas 5

Wszystko o Zielonym Prądzie

Zielony Prąd to  rodzinna firma , którą  łączy pasja do fotowoltaiki. Każdego dnia montujemy dla Was instalacje fotowoltaiczne i pomp ciepła na terenie całego kraju.. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy mu wsparcie na każdym etapie projektu. Chcemy być jak najbliżej potrzeb Klienta, dlatego nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, ale również oferujemy kompleksową obsługę oraz wsparcie w otrzymaniu dotacji oraz finansowania instalacji fotowoltaicznej. Zielony Prąd to również gwarancja udanej inwestycji w przyszłość oraz dbanie o ekologię. Dlatego dołącz do naszego grona klientów i razem z nami zrób coś dobrego dla siebie i swojej rodziny.

fotowoltaika rodzina 1024x679 1
O Nas 6

Nasze Certyfikaty