pompaciepla

Pompa ciepła oferta instalacji

Instalujemy pompy ciepła w domach, firmach i gospodarstwach rolnych.Pompa ciepła pozwoli Ci w ekologiczny i oszczędny sposób ogrzać dom oraz przygotować ciepłą wodę użytkową.

Specjalizujemy się w instalacjach powietrznych pomp ciepła znanych i cenionych producentów.Pomagamy przy wypełnieniu wniosków o dofinansowanie z programów rządowego wsparcia zobac

pompa ciepła
planowanie 1

Proponujemy też w zależności od potrzeb system fotowoltaiczny, który może być wsparciem dla zasilania pompy ciepła.

Zapotrzebowanie na moc pompy ciepła możemy określić za pomocą naszego formularza ,który można wypełnić i dowiedzieć się jaka jest potrzebna moc do ogrzewania Państwa domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.Wypełnienie formularza nie powinno zająć Państwu dużo czasu.Dane zebrane z formularza posłużą nam do określenia i doboru odpowiedniej pompy ciepła oraz wykonania odpowiedniej instalacji. Każdego klienta traktujemy priorytetowo i dostosowujemy się do jego potrzeb.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Instalujemy pompy sprawdzonych producentów

Montaż pompy ciepła

Montaż powietrznej pompy ciepła nie wymaga dużej powierzchni czy prac związanych z wykonaniem przekopów czy odwiertów. W przeciwieństwie do gruntowych pomp ciepła, pompy powietrzne nie wymagają prac przy wykonaniu dolnego źródła ciepła, ponieważ jest nim po prostu powietrze atmosferyczne.

Montaż instalacji trwa zazwyczaj krótko. Urządzenie nie wymaga również dużych powierzchni, jednostka zewnętrzna podobnie jak i wewnętrzna zajmująokoło 1 mkw (m²)

Instalacje wykonujemy profesjonalnie kładąc duży nacisk na bezawaryjność i bezpieczeństwo.Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów ,którzy postawili na niezależność i zabezpieczyli się na przyszłość przed możliwymi wzrostami cen energii i opału.Zapraszamy do kontaktu z nami

instalacja pomp ciepla scaled e1655644909790

Ile kosztuje pompa ciepła wraz z instalacją?