pompaciepla

Pompa ciepła + fotowoltaika oferta instalacji

fotowoltaika

Najlepszym rozwiązanie w celu uzyskania niezależności energetycznej jest zainstalowanie paneli fotowoltaicznych w połączeniu z pompą ciepła.

Wybierając taki wariant instalacji zapewnimy dla naszego domu darmowy prąd.Zasilana też w ten sposób pompa ciepła ogrzeje nasz dom i dostarczy cieplą wodę użytkową.Takie rozwiązanie daje nam oczędności i alternatywę na lata.

Przed wykonaniem instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła wykonujemy niezbędne obliczenia potrzebne przy doborze mocy.

Pomagamy przy wypełnieniu wniosków o dofinansowanie z programów rządowego wsparcia tak żeby był jak najkorzystniejszy dla naszego klienta zobacz

pompa ciepła

Każdego klietna traktujemy priorytetowo i przed wykonaniem instalacji przedkładamy najlepszą ofertę uwzględniając koszty. 

planowanie 1

Zapotrzebowanie na moc pompy ciepła możemy określić za pomocą naszego formularza ,który można wypełnić i dowiedzieć się jaka jest potrzebna moc do ogrzewania Państwa domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.Wypełnienie formularza nie powinno zająć Państwu dużo czasu.Dane zebrane z formularza posłużą nam do określenia i doboru odpowiedniej pompy ciepła oraz wykonania odpowiedniej instalacji. Każdego klienta traktujemy priorytetowo i dostosowujemy się do jego potrzeb.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Wykorzystujemy materiały sprawdzonych producentów

Kompleksowe instalacje fotowoltaiczne

Instalujemy systemy fotowoltaiczne na dachach domów, konstrukcjach wolnostojących.Instalacje wykonujemy po przerowadzeniu doboru mocy i miejsca instalacji.Zapewniamy instalacje w  domach , firmach i w rolnictwie.Instalujemy też farmy solarne oraz solarne wiaty samochodowe (carporty)

 
instalacje fotowoltaiczne

Instalujemy pompy sprawdzonych producentów

Montaż pompy ciepła

Montaż powietrznej pompy ciepła nie wymaga prac związanych z wykonaniem przekopów czy odwiertów. W przeciwieństwie do gruntowych pomp ciepła, pompy powietrzne nie wymagają prac przy wykonaniu dolnego źródła ciepła, ponieważ jest nim po prostu powietrze atmosferyczne.

Montaż instalacji trwa zazwyczaj krótko. Urządzenie nie wymaga również dużych powierzchni, jednostka zewnętrzna podobnie jak i wewnętrzna zajmująokoło 1 mkw (m²)

instalacja pomp ciepla scaled e1655644909790

Instalacje wykonujemy profesjonalnie kładąc duży nacisk na bezawaryjność i bezpieczeństwo.Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów ,którzy postawili na niezależność i zabezpieczyli się na przyszłość przed możliwymi wzrostami cen energii i opału.Zapraszamy do kontaktu z nami

pompa ciepla