magazyn energii tlo1

Magazyn energii dla Twojej fotowoltaiki

AIO ALL IN ONE

Poznaj uniwersalny jednofazowy system magazynowania energii FoxESS, który stanie się ważnym ogniwem Twojej domowej instalacji fotowoltaicznej. System magazynowania energii dostępny jest w dwóch wariantach – ze złączem AC i hybrydowym, które są zamknięte w eleganckich obudowach mocowanych do podłoża. System magazynowania energii FoxESS to najwyższą moc i wydajność, które nie ustępują eleganckiemu designowi. Dzięki wysokonapięciowemu kontrolerowi ładowania możesz uzyskać 6 kW ciągłego ładowania i rozładowywania. Pojemność systemu jest elastyczna i skalowalna: do 5,8 kWh w modelach Elite i 11,6 kWh w modelach Ultra.

fox aio
ULTRA AC1-Ultra-3.0-5.0 ELITE AC1-Elite-3.0-5.0
JEDNOFAZOWY AC AIO
System magazynowania energii AC AIO to innowacyjne rozwiązanie, które posiada wiele przydatnych i zaawansowanych funkcji takich jak: monitorowanie z poziomu aplikacji, elastyczna konfiguracja, łatwa instalacja dzięki plug nad play, akumulatory wysokonapięciowe zapewniające maksymalną wydajność o pojemności 10,4 kWH, szybkość ładowania/rozładowania do 6 kW. Korzyścią systemu jest możliwość łatwej rozbudowy.
aio
ULTRA H1-Ultra-3.0-5.0 ELITE H1-Elite-3.0-5.0
HYBRYDOWY

System magazynowania hybrydowy AIO to rewolucyjne rozwiązanie, które zaskakuje przydatnymi funkcjami takimi jak: prosta instalacja plug and play, maksymalna wydajność dzięki akumulatorom wysokonapięciowym, trwała powłoka IP65, monitoring systemu z poziomu aplikacji lub strony www. System umożliwia łatwą rozbudowę oraz cechuje się wysoką wydajność o pojemności 10,4 kWH i szybkością ładowania/rozładowania do 6 kW.

aio2
Najwyższa wydajność

Zyskaj wydajność ładowania/rozładowywania do 97%.

Prosta instalacja

Instalacja typu plug & play z wbudowanym zabezpieczeniem bezpiecznika, którą wykonasz w max. kilkanaście minut.

Funkcja EPS

Funkcja EPS (tylko dla modeli E) dla zasilania pozasieciowego i awaryjnego.

aio
Skalowalny

Możesz zwiększyć pojemność pamięci i zainstalować szeregowo do czterech akumulatorów w serii Ultra.

Zdalne monitorowanie

Monitoruj system zdalnie za pomocą strony www lub aplikacji na smartfony.

Bezpieczeństwo i ochrona

Poznaj ulepszone funkcje bezpieczeństwa, które zapewnią Ci ponadprzeciętną ochronę sprzętu i oprogramowania.

0 %
Efektywność ładowania
0 %
Efektywność wyładowania